Συμμετοχές Run
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
1 Tonchev Kamen Sofia CC Green Way Ανδρών / Men 30-39 19Km
2 ΣΚΟΡΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ ΚΑΒΑΛΑ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ Γυναικών / Women 19 Km
3 Γκουτζάκης Ναούμ Καβάλα ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 50+ 19 Km
4 Λουκιδης Κωνσταντινος Ζυγός Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
5 Mitseva Asya Bulgaria Green Way team Γυναικών / Women 19 Km
6 ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Καβάλα Ironman team Ανδρών / Men 18-29 19 Km
7 Συμεωνιδου Ελπίδα Καβάλα Ανεξάρτητη Γυναικών / Women 19 Km
8 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS Ανδρών / Men 30-39 19 Km
9 Ανθόπουλος Γρηγόριος Κρυονέρι Ανδρών / Men 18-29 19 Km
10 Stoyanov Ivan 2800 Sandanski MontBg Ανδρών / Men 30-39 19 Km
11 Βαφάκης Ελευθέριος Κρυονέρι Καβάλας Olympus TRT Ανδρών / Men 18-29 19 Km
12 Μαριδάκης Γεώργιος Καβάλα Ανδρών / Men 30-39 19 Km
13 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΝΤΟΥΑΝΟΓΛΟΥ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
14 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΕΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
15 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΥΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
16 Βλαχογιαννης Δημητρης Καβαλα Ανδρών / Men 50+ 19 Km
17 Αλεξιου Βασιλειος Νεα Μπάφρα Σερρων Ο.Π.Ο.Π Τρικαλων Ανδρών / Men 30-39 10 Km
18 Dudek Bo 4124 Village Belashtitsa BG Bike - www.bg-bike.com Ανδρών / Men 40-49 19 Km
19 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ TEAM PODILATOMANIA-ΣΔΟΕ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
20 ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ TEAM PODILATOMANIA-ΣΔΟΕ Ανδρών / Men 50+ 19 Km
21 Pashtrapanski Nikola Sofia Greenway team Ανδρών / Men 18-29 19 Km
22 Αμοιρίδης Ιωάννης Χρυσούπολη Α. Ο. Χρυσούπολης Ανδρών / Men 50+ 19 Km
23 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Siropoulos Service Team Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
24 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΒΑΛΑ Siropoulos Service Team Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
25 ΜΠΟΧΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
26 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ ΣΕΡΡΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ. Ν.ΣΕΡΡΩΝ. Ανδρών / Men 40-49 19 Km
27 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
28 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΔΟΕ-katsikia runner Ανδρών / Men 50+ 19 Km
29 Petrova Maya Sofia Green Way Γυναικών / Women 19 Km
30 Nachev Simeon Sofia Green Way Ανδρών / Men 18-29 19 Km
31 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
32 ΑΚΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
33 ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Ο.Π.Ο.Π.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ανδρών / Men 30-39 10 Km
34 Κοκκινης Ακης Καβαλας Ανδρών / Men 40-49 19 Km
35 Νανος Αθανασιος χρυσουπολη Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
36 Milanov borislav Sofia Ανδρών / Men 18-29 19 Km
37 ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ Ανδρών / Men 50+ 19 Km
38 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
39 ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON Ανδρών / Men 40-49 10 Km
40 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΕΣ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
41 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
42 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ GEVREKIS ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ EYSTATHIOS ΚΟΜΟΤΗΝΗ KOMOTINI avangers running team Ανδρών / Men 30-39 19 Km
43 ΓΛΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΡΑΜΑ THE TEAM Ανδρών / Men 30-39 19 Km
44 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Κομοτηνή Ανδρών / Men 18-29 19 Km
45 ΔΕΔΕ ΤΟΥΤΣΕ Κομοτηνή Γυναικών / Women 10 Km
46 ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
47 Nikolova Sonya Bulgaria, Varna Green Way Team Γυναικών / Women 10 Km
48 Nechev Yordan Sofia GREEN WAY Ανδρών / Men 18-29 19 Km
49 Stepanov Mihail Sofia GREENWAY Ανδρών / Men 40-49 19 Km
50 ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON Ανδρών / Men 40-49 19 Km
51 Εμινιδης Αιμιλιος Καβαλα Σ.Χ.Ο Καβάλας Ανδρών / Men 18-29 19 Km
52 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
53 Βογιατζης Δημητρης Καβαλα ΟΚΑ Καβαλας Ανδρών / Men 30-39 19 Km
54 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΡΑΜΑ TSIAS.COM Ανδρών / Men 50+ 19 Km
55 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΕ ΡΙ ΦΙ ΣΥ Ανδρών / Men 30-39 5 Km (Κατηγορία Fun)
56 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΑΝΘΗ Xanthi Runners Ανδρών / Men 30-39 19 Km
57 Καραμπατζάκης Ανδρέας Καβάλα/Κρηνίδες Ανδρών / Men 30-39 19 Km
58 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΡΗΝΙΔΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 30-39 10 Km
59 ΔΑΛΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΑΜΑ The Team Ανδρών / Men 18-29 19 Km
60 ΤΣΙΑΒΤΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΡΑΜΑ TSIAS.COM Ανδρών / Men 30-39 19 Km
61 Γκοδοσιδης Ευθυμιος Ξάνθη Πηγασος Ανδρών / Men 30-39 19 Km
62 Τσακιριδης Αφεντουλης Ξάνθη ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΆΝΘΗ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
63 Πάππη Δώρα Καβαλα Iron Team Γυναικών / Women 10 Km
64 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
65 Ταρνάρας Ηλίας Ξάνθη Xanthi Runners Ανδρών / Men 40-49 19 Km
66 ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS Ανδρών / Men 30-39 19 Km
67 ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΕΠΣ.ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
68 κουρτιδης δανιηλ δραμα ΔΕΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
69 Μπερπεριδης Δημήτρης Δράμα Ανεξάρτητος Ανδρών / Men 50+ 19 Km
70 Ευαγγελου Νικολαος Ελευθερουπολη Ανδρών / Men 40-49 19 Km
71 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
72 Pavlos Eleftherios Xanthi Xanthi Runners Ανδρών / Men 30-39 19 Km
73 Pechtelidis Alexandros Xanthi Xanthi Runners Ανδρών / Men 30-39 19 Km
74 Παλληκαρίδης Χρήστος Νέα Πέραμος Ανδρών / Men 40-49 19 Km
75 ΑΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
76 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΛΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
77 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ paok Ανδρών / Men 40-49 19 Km
78 kostas moustapasalidis komotini transit Ανδρών / Men 40-49 19 Km
79 ΤΣΙΟΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΡΑΜΑ stella@tsiotsios.gr Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
80 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΞΑΝΘΗ Ανδρών / Men 30-39 10 Km
81 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ Ανδρών / Men 30-39 10 Km
82 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
83 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS Γυναικών / Women 19 Km
84 ΣΕΒΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Γυναικών / Women 10 Km
85 Δημητριάδης Σάββας καβαλα Ανδρών / Men 18-29 10 Km
86 Ματσουκατιδης Παρης Αμυγδαλεωνας OFAS Ανδρών / Men 40-49 10 Km
87 Αλεξιαδης Γιαννης Ξανθη Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
88 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΝΝΑ ΚΑΒΑΛΑ Α.Ο ΖΕΥΣ Γυναικών / Women 19 Km
89 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ Δ.Ο.Κ. Ανδρών / Men 40-49 19 Km
90 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΞΑΝΘΗ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ανδρών / Men 30-39 10 Km
91 Χαραλαμπιδου Χρύσα Λυδια Οπτικα χαραλαμπιδης Γυναικών / Women 5 Km (Κατηγορία Fun)
92 ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS Ανδρών / Men 40-49 19 Km
93 ΑΡΣΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Γυναικών / Women 10 Km
94 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
95 Φουκας Δημητριος Χρυσουπολη Καβαλας ΑΟΧρυσουπολης Ανδρών / Men 40-49 19 Km
96 AGORASTOS KONSTADINOS KAVALA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 50+ 19 Km
97 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΝΙΔΕΑ Ανδρών / Men 50+ 10 Km
98 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΓΙΑ CYCLOTRON Ανδρών / Men 40-49 19 Km
99 ΜΠΟΛΥΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Α.Ο ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Γυναικών / Women 10 Km
100 ΒΑΛΣΣΑΜΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
101 ΔΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
102 Ιωαννιδου Παναγιωτα Καβαλα Γυναικών / Women 5 Km (Κατηγορία Fun)
103 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΡΗΝΙΔΕΣ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
104 martidis giorgos kavala Ανδρών / Men 60+ 10 Km
105 VARELIDIS KONSTANTINOS KAVALA Ανδρών / Men 30-39 19 Km
106 Αναστασιαδης Σάββας Ξανθη Vermio mountain running Ανδρών / Men 18-29 19 Km
107 ΑΙΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
108 ΒΕΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
109 ΤΣΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Καβάλα ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
110 Εγγονοπούλου Βασιλική Δράμα-Αγ.Αθανασιος ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Γυναικών / Women 19 Km
111 ΣΚΟΝΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΡΗΝΙΔΕΣ UW RUNNERS Ανδρών / Men 30-39 10 Km
112 Λιάτσος Βασίλειος Ξάνθη Ανδρών / Men 18-29 19 Km
113 ΒΕΛΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΒΑΛΑ Γυναικών / Women 10 Km
114 Φίτσος Γεώργιος Κομοτηνή Ανδρών / Men 18-29 10 Km
115 Mutafchiev Vladimir Sofia Ανδρών / Men 30-39 19 Km
116 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
117 ΖΑΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
118 Τσαλίδης Θεόδωρος Καβάλα ΕΟΣ Καβάλας Ανδρών / Men 40-49 10 Km
119 οζγουριδης αθανασιος καβαλα Γυμνασιο Αμυγδαλεωνα Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
120 χρονης ιωαννης καβαλας Γυμνασιο Αμυγδαλεωνα Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
121 ΜΠΟΣΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΑΜΑ Ανδρών / Men 40-49 5 Km (Κατηγορία Fun)
122 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
123 Genarakis Makarios Kavala Liverpool Kavalas Ανδρών / Men 18-29 19 Km
124 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Σ.Ο.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 50+ 19 Km
125 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΑΜΑ περι.φι.συ. Ανδρών / Men 30-39 10 Km
126 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
127 ΓΚΟΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗ BIKE-CENTER.GR Ανδρών / Men 30-39 19 Km
128 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗς ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 18-29 10 Km
129 Τζαβαρας Θωμας Κομοτηνη Sciensetraining Ανδρών / Men 30-39 19 Km
130 CHATZIRAFAILIDOU IOANNA KAVALA Γυναικών / Women 19 Km
131 ΓΕΩΡΓΗ ΠΗΓΗ ΚΑΒΑΛΑ Γυναικών / Women 10 Km
132 Τριανταφυλλιδης Γιωργος Καβαλα Καμία Ανδρών / Men 40-49 10 Km
133 ΤΟΥΡΚΟΧΩΡΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΞΑΝΘΗ JUSTHOST.GR Γυναικών / Women 10 Km
134 Πολολος Νίκος Καβαλα Cyclotron Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
135 Peter Kummer ΔΡΑΜΑ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
136 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΟΚΑΚ Ανδρών / Men 30-39 19 Km
137 Κεφαλάς Άνθιμος Αμυγδαλεώνας Fun (5km) 5 Km (Κατηγορία Fun)
138 Κρυωνάς Κρέων Καβάλα Ανδρών / Men 40-49 5 Km (Κατηγορία Fun)
139 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
140 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ Clain main runners-xanthi runners Ανδρών / Men 40-49 19 Km
141 ΚΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑ Ανδρών / Men 50+ 19 Km
142 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
143 ΚΑΣΑΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΡΑΜΑ Σ.Χ.Ο ΔΡΑΜΑΣ Γυναικών / Women 10 Km
144 Vougioukas Dimosthenis kavala ARIS TEAM Ανδρών / Men 30-39 19 Km
145 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
146 KRIONAS JIMMY Καβάλα Ανδρών / Men 40-49 19 Km
147 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
148 ΣΤΑΪΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ SOUGLIANI TRAIL RUN Ανδρών / Men 40-49 10 Km


Συμμετοχές MTB
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
1 Τσουλουχάς Γιώργος Ξάνθη ΠΣ "Ο ΠΗΓΑΣΟΣ" ΞΑΝΘΗΣ - JUSTHOST.GR Ανδρών / Men 30-39 40Km
2 Tonchev Kamen Sofia CC Green Way Ανδρών / Men 30-39 40Km
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ BIKE CENTER-CHRYSOUPOLI CYCLING TEAM-DAIDALOS DRAMA Ανδρών / Men 30-39 40 Km
4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 50+ 40 Km
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
6 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΜΑ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
7 Γεωργακάκης Χρήστος Καβάλα Cyclotron Ανδρών / Men 30-39 40 Km
8 κουρτιδης δανιηλ δραμα ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
9 Γκουτζάκης Ναούμ Καβάλα ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 50+ 40 Km
10 Kostadinov Nikolai Stara Zagora Bulgaria Zarata Ανδρών / Men 40-49 40 Km
11 κουντουρας γεωργιος σερρες μαχητης-bike riders Ανδρών / Men 40-49 40 Km
12 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΜΑ AWOL CYPRUS TEAM ORBEA Ανδρών / Men 40-49 40 Km
13 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑ Fun (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
14 ΤΖΩΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 50+ 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
15 ΠΕΪΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΑΜΑ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
16 Φλωρος Δημητρης Δραμα Δαίδαλος Δράμας Ανδρών / Men 30-39 40 Km
17 ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Fun (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
18 Mitseva Asya Bulgaria Green Way team Γυναικών / Women 40 Km
19 ΝΕΖΑΣ ΘΕΜΗΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
20 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗ ΠΣ "Ο ΠΗΓΑΣΟΣ" ΞΑΝΘΗΣ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
21 ΚΑΖΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
22 Stoyanov Ivan 2800 Sandanski MontBg Ανδρών / Men 30-39 40 Km
23 MAKEDOS THEOFILOS KAVALA PIGASOS Ανδρών / Men 30-39 40 Km
24 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΥΔΙΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
25 Georgiev Maksim Sofia BT Revolution Ανδρών / Men 30-39 40 Km
26 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON Ανδρών / Men 40-49 40 Km
27 charalaBidis theodoros kavala Fun 2 (28Km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
28 Morgan Nigel bansko MTB Bansko Ανδρών / Men 50+ 40 Km
29 Stamenov Lachezar Sofia MTB-Bansko Ανδρών / Men 50+ 40 Km
30 Cooney Tim Bansko Banski Starets Ανδρών / Men 40-49 40 Km
31 Valkanov Ilia Razlog Olimp bike team Ανδρών / Men 30-39 40 Km
32 Avramov Viktir Razlog Ανδρών / Men 30-39 40 Km
33 Sutton John Bansko Trail System Ανδρών / Men 40-49 40 Km
34 Dudek Bo 4124 Village Belashtitsa BG Bike - www.bg-bike.com Ανδρών / Men 40-49 40 Km
35 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ TEAM PODILATOMANIA-ΣΔΟΕ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
36 ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ TEAM PODILATOMANIA-ΣΔΟΕ Ανδρών / Men 50+ 40 Km
37 ΝΕΖΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 30-39 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
38 Naydenov Rosen Razlog Olimp Bike Team Ανδρών / Men 30-39 40 Km
39 Petrova Maya Sofia Green Way Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only) 28 Km (Γυναίκες)
40 Δημητριαδης Παρης Συκιες Factory Cyclist Club Ανδρών / Men 30-39 40 Km
41 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
42 Krastev Emil Sofia MAMMUT Ανδρών / Men 30-39 40 Km
43 Milanov borislav Sofia Ανδρών / Men 18-29 40 Km
44 ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Μαυροθαλασσα ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ Ο ΑΛΚΟΣ μαχητης σερρων BIKERIDERS Ανδρών / Men 40-49 40 Km
45 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
46 ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON Ανδρών / Men 40-49 40 Km
47 Aram Hazikian Sofia AVITEL Ανδρών / Men 30-39 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
48 Ludmil Hranov Sofia AVITEL Ανδρών / Men 50+ 40 Km
49 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Κομοτηνή Ανδρών / Men 40-49 40 Km
50 Nechev Yordan Sofia GREEN WAY Ανδρών / Men 18-29 40 Km
51 Gyurov Vladislav Sofia Ilchov Bair Ανδρών / Men 30-39 40 Km
52 ILIEV Plamen Sofia BT Revolution Ανδρών / Men 30-39 40 Km
53 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΡΑΜΑ TSIAS.COM Ανδρών / Men 50+ 40 Km
54 Banovski Boian Sofia Veloclub Mammut Ανδρών / Men 40-49 40 Km
55 Δημητριαδης Παρης Συκιες Factory Cyclist Club Ανδρών / Men 30-39 40 Km
56 Σεραφειμ Γιωργος Θεσσ/νικη Factory cyclist club Ανδρών / Men 30-39 40 Km
57 ΤΣΙΑΒΤΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΡΑΜΑ TSIAS.COM Ανδρών / Men 30-39 40 Km
58 Γκοδοσιδης Ευθυμιος Ξάνθη Πηγασος Ανδρών / Men 30-39 40 Km
59 Τσακιριδης Αφεντουλης Ξάνθη ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΆΝΘΗ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
60 TSAKIRI PANAGIOTA BANSKO Sponsor: TSAKIRISski - Team: Cyclotron Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
61 ΡΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ` ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ Ανδρών / Men 50+ 40 Km
62 Σαββάογλου Σεραφείμ Δράμα - Ανδρών / Men 30-39 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
63 Leng Adam Razlog Olimp Bike Team Ανδρών / Men 30-39 40 Km
64 Ζαριφες Φωτης Θεσσαλονικη FACTOTY-CYCLIST Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
65 Ζαριφες Θεοδωρος Θαεσσαλονικη ΒΑΟ Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
66 Μπερπεριδης Δημήτρης Δράμα Ανεξάρτητος Ανδρών / Men 50+ 40 Km
67 Maichosis Theo Kavala 1000 Dentra Cycling Team Ανδρών / Men 30-39 40 Km
68 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗ CYCLOPOLI RACE TEAM KOMOTHNH Ανδρών / Men 40-49 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
69 ΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ CYCLOPOLI RACE TEAM KOMOTHNH Ανδρών / Men 50+ 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
70 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ CYCLOPOLI RACE TEAM KOMOTHNH Ανδρών / Men 40-49 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
71 ΦΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ CYCLOPOLI RACE TEAM KOMOTHNH Ανδρών / Men 50+ 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
72 ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ CYCLOPOLI RACE TEAM KOMOTHNH Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
73 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΡΑΜΑ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρών / Men 18-29 40 Km40 Km
74 Stoichkov Simeon Blagoevgrad GreenWay Team Ανδρών / Men 18-29 40 Km40 Km
75 ΣΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
76 Δούρβας Νίκος Ξάνθη Δόξα Σταυρούπολης Ξάνθης Ανδρών / Men 30-39 40 Km
77 Nεροπούλου Μυρώδη Αναστασία Θεσσαλονίκη Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
78 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ paok Ανδρών / Men 40-49 40 Km
79 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
80 ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑ FIAT AUTO KAVALA Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
81 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρών / Men 40-49 28 Km (Γυναίκες)
82 Lozov Lyudmil Sofia BTR Ανδρών / Men 40-49 40 Km
83 Πολολος Νίκος Καβάλα Cyclotron Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
84 Παπακωνσταντινου Κων/νος Πρινος Θασου Κυκλοτρον Ανδρών / Men 18-29 40 Km
85 Μαϊχώσης Θεόδωρος Καβάλα A.Σ "1000 ΔΕΝΤΡΑ" Ανδρών / Men 30-39 40 Km
86 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Bike Bros Ανδρών / Men 18-29 40 Km
87 Encheva Gergana Sofia Bansko-MTB Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
88 Jordanov Borislav Sofia Ilchov Bair Ανδρών / Men 30-39 40 Km
89 Vasilev Vasil Sofia Ilchov Bair Ανδρών / Men 30-39 40 Km
90 Vasileva Maria Sofia Green way Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
91 Morgan Nigel Bansko MTB Bansko Ανδρών / Men 50+ 40 Km
92 ASLANIDIS ADREAS KAVALA bike center Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
93 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Ανδρών / Men 18-29 40 Km
94 Βουλγαρίδης Αλέξανδρος Καβάλα Cyclotron Ανδρών / Men 30-39 40 Km
95 οζγουριδης βαγγελης ζυγος Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
96 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 18-29 40 Km
97 Stoychev Bogdan Stara Zagora 6000 Bulgaria Nessebar Shockblaze Ανδρών / Men 30-39 40 Km
98 ΚΑΡΑΜΤΖΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ cycling team Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
99 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
100 charalabidis thodoris kavala Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
101 ΧΑΦΟΥΖ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΣΑΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ CYCLOPOLI RACE TEAM KOMOTHNH Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
102 Λουκίδης Κωνσταντίνος Ζυγός Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
103 Λαφτσίδης Νικόλαος Κρηνίδες-Καβάλας Ανδρών / Men 18-29 40 Km
104 Milkov Teodor Sofia Ανδρών / Men 30-39 40 Km
105 ΣΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Kavala Cyclotron Ανδρών / Men 30-39 40 Km
106 ΜΠΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SKA BIKE Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
107 Tanchev Boyko Sofia Mammut Ανδρών / Men 30-39 40 Km
108 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΛΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 210 bike shop Ανδρών / Men 50+ 40 Km
109 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 68131 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
110 ΑΒΤΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
111 ΑΣΗΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
112 Δεληγεωργης Παναγιωτης 68100 Αλεξανδρουπολη Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
113 ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
114 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΞΑΝΘΗ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
115 Τσιπλακης Βασίλης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΑΟ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
116 Προμούσας Γιώργος καβαλα Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
117 ΚΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
118 Προμούσας Γιώργος καβαλα ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
119 Mitev Kalin Bulgaria,Gabrovo Underground Riders Ανδρών / Men 18-29 40 Km
120 Mitev Kaloyan Bulgaria,Gabrovo Underground Riders Ανδρών / Men 18-29 40 Km
121 Zheliazkov Zhivko Stara Zagora Zarata Ανδρών / Men 40-49 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
122 Milen Mihailov Stara Zagora zarata Ανδρών / Men 40-49 40 Km
123 ΜΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
124 Aleksandrov Aleksander Gabrovo Underground Riders Ανδρών / Men 18-29 40 Km
125 Mutafchiev Vladimir Sofia Ανδρών / Men 30-39 40 Km
126 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
127 Γιασιαρης Χρηστος Συκιες Factory Cyclist Club Ανδρών / Men 50+ 40 Km
128 Chobanov Encho Banya Ανδρών / Men 40-49 40 Km
129 Κουκαρης Κωστας Θεσσαλονικη Factory Cyclist Club Ανδρών / Men 50+ 40 Km
130 Georgiadis Leonidas Περιβολακι Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
131 ΚΟΥΚΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Factory Cyclist Club Ανδρών / Men 50+ 40 Km
132 Stoychev Bogdan Stara Zagora nessebar-shockblaze Ανδρών / Men 30-39 40 Km
133 πατσαβουδης μαρκος φιλυρο θεσσαλονικη ανεξαρτητος Ανδρών / Men 30-39 40 Km
134 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
135 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
136 ΚΟΤΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ BIKE CENTER ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
137 ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΕΠΕ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
138 Γκοδοσίδης Γιώργος Ξάνθη Πηγασος Ξάνθης, Mazda Japan Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
139 Petrov Alexey Stara Zagora Zarata Ανδρών / Men 40-49 40 Km
140 Σουρλας Δημήτρης ΚΙΛΚΙΣ Α.Σ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Ανδρών / Men 18-29 40 Km
141 ΣΟΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Κιλκις ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Ανδρών / Men 18-29 40 Km
142 Γεωργακουδης Κωνσταντίνος Καβάλα Κυκλοτρον Ανδρών / Men 18-29 40 Km
143 Kiryakov Boris Sofia Mammut/AllMountain.bg Ανδρών / Men 30-39 40 Km
144 Anthopoulos Vasilis Kavala fystik Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
145 Borisov Yordan Sofia BT Revolution Ανδρών / Men 18-29 40 Km
146 Borisova Karolina Sofia BT Revolution Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
147 Δοξάκης Κυριάκος Καβάλα Fystik Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
148 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Fun 2 (28Km) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)
149 Καρυάτης Ιωακείμ Καβάλα Κύκροτον Ανδρών / Men 18-29 40 Km
150 Κρυωνάς Κρέων Καβάλα Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
151 ΠΡΟΜΟΥΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
152 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ Θεσσαλονίκη Ανδρών / Men 40-49 40 Km
153 τσελεγγιδης λευθερης δραμα daidalos cycling team Ανδρών / Men 30-39 40 Km
154 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ bike-center.gr Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
155 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ bike-center.gr Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
156 Vougioukas Dimosthenis kavala ARIS TEAM Ανδρών / Men 30-39 40 Km
157 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
158 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
159 ΜΠΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ελλαδα Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
160 ΧΑΣΟΓΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΝΙΚΗ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
161 ΜΠΕΛΤΣΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
162 ΜΠΕΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
163 Βασιλειαδης Μιλτος Χρυσουπολη Δοξα Σταυρουπολης Ανδρών / Men 50+ 40 Km
164 Πανταζης Βασιλειος Καβάλα Fistiks Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun 1)
165 ΤΟΜΑΖΟΥ ΓΙΩΤΑ ΑΜΙΣΙΑΝΑ Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only) 28 Km (Κατηγορία Fun 2 + Γυναίκες)


Συμμετοχές Run + MTB
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 Tonchev Kamen Sofia CC Green Way Ανδρών / Men 30-39
2 Γκουτζάκης Ναούμ Καβάλα ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 50+
3 Mitseva Asya Bulgaria Green Way team Γυναικών / Women
4 Stoyanov Ivan 2800 Sandanski MontBg Ανδρών / Men 30-39
5 Dudek Bo 4124 Village Belashtitsa BG Bike - www.bg-bike.com Ανδρών / Men 40-49
6 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ TEAM PODILATOMANIA-ΣΔΟΕ Ανδρών / Men 40-49
7 ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ TEAM PODILATOMANIA-ΣΔΟΕ Ανδρών / Men 50+
8 Petrova Maya Sofia Green Way Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only)
9 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ανδρών / Men 40-49
10 Milanov borislav Sofia Ανδρών / Men 18-29
11 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 30-39
12 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Κομοτηνή Ανδρών / Men 40-49
13 Nechev Yordan Sofia GREEN WAY Ανδρών / Men 18-29
14 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΡΑΜΑ TSIAS.COM Ανδρών / Men 50+
15 ΤΣΙΑΒΤΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΡΑΜΑ TSIAS.COM Ανδρών / Men 30-39
16 Γκοδοσιδης Ευθυμιος Ξάνθη Πηγασος Ανδρών / Men 30-39
17 Τσακιριδης Αφεντουλης Ξάνθη ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΆΝΘΗ Ανδρών / Men 40-49
18 Μπερπεριδης Δημήτρης Δράμα Ανεξάρτητος Ανδρών / Men 50+
19 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ paok Ανδρών / Men 40-49
20 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρών / Men 40-49
21 Mutafchiev Vladimir Sofia Ανδρών / Men 30-39
22 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49
23 Vougioukas Dimosthenis kavala ARIS TEAM Ανδρών / Men 30-39
24 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 30-39

Powered by JustHost.gr