Συμμετοχές Run
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
1 ΓΙΑΒΑΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΗΣ ΞΑΝΘΗ Clain Main Runners Ανδρών / Men 30-39 17 Km
2 ΜΑΚΑΔΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 18-29 10 Km
3 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 50+ 10 Km
4 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 50+ 10 Km
5 Γρηγοριαδης Σάββας Καβάλα Ανδρών / Men 30-39 17 Km
6 ΜΠΟΧΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 30-39 17 Km
7 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 17 Km
8 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ TEAM PODILATOMANIA Ανδρών / Men 17 Km
9 ΝΤΟΥΑΝΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 40-49 17 Km
10 Συμεωνιδης Παναγιωτης Σερρες Ανδρών / Men 40-49 17 Km
11 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ε Ο Σ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 50+ 17 Km
12 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π Ανδρών / Men 40-49 17 Km
13 Νανος Θανασης Χρυσουπολη Ανδρών / Men 30-39 10 Km
14 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗ Xanthi runners Ανδρών / Men 40-49 17 Km
15 Tonchev Kamen Sofia Bulgaria CC GreenWay Ανδρών / Men 30-39 17 Km
16 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 30-39 17 Km
17 ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΑΝΘΗ Xanthi Runners Ανδρών / Men 40-49 17 Km
18 MOYSTAPASALIDIS KOSTAS KOMOTHNH TRANSIT Ανδρών / Men 40-49 17 Km
19 Borisova Asya Sofia Green Way Team Γυναικών / Women 17 Km
20 ΓΙΩΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ CSI EYA Ανδρών / Men 40-49 10 Km
21 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΘΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
22 Αλεξιαδης Γιαννης Ξανθη Οχι Ανδρών / Men 40-49 10 Km
23 ΠΑΠ ΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΟΤ Ανδρών / Men 30-39 17 Km
24 ΜΗΛΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEERUNNERS KOMOTINI Ανδρών / Men 40-49 17 Km
25 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ The Bunnies Runners Ανδρών / Men 30-39 17 Km
26 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ The Bunnies Runners Γυναικών / Women 17 Km
27 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ The Bunnies Runners Ανδρών / Men 18-29 17 Km
28 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
29 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ The Bunnies Runners Γυναικών / Women 17 Km
30 ΓΙΟΒΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ The Bunnies Runners Ανδρών / Men 18-29 17 Km
31 Συκούδης Νικόλαος Καβάλα Ανδρών / Men 30-39 10 Km
32 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρών / Men 40-49 17 Km
33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Κομοτηνή Cyclopoliskom#BeerRunners Ανδρών / Men 17 Km
34 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ Ανδρών / Men 40-49 17 Km
35 Πάππη Δωρα Καβαλα Iron Team Γυναικών / Women 17 Km
36 MOYSTAPASALIDIS KOSTAS KOMOTINI TRANSIT Ανδρών / Men 40-49 10 Km
37 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΕΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ Ανδρών / Men 50+ 17 Km
38 ΤΣΕΚΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 18-29 17 Km
39 Σταματιάδης Κωνσταντίνος Κομοτηνή Ανδρών / Men 40-49 10 Km
40 Κυρατζογλου Χαραλαμπος Κομοτηνη Ανδρών / Men 30-39 17 Km
41 ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 18-29 10 Km
42 ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ beach tennis club Ανδρών / Men 30-39 17 Km
43 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ The Bunnies Runners Ανδρών / Men 18-29 17 Km
44 FOTIADIS PANOS KAVALA Ανδρών / Men 30-39 17 Km
45 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΗΝΙΔΕΣ IRONTEAN/holisteRUN Ανδρών / Men 30-39 17 Km
46 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ egnatiahotel Ανδρών / Men 40-49 17 Km
47 ΠΑΧΙΔΗΣ ΑΘΑΑΣΙΟΣ ζυγος καβαλας FDF TEAM Ανδρών / Men 50+ 10 Km
48 ΒΑΚΙΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΣ FDF TEAM Γυναικών / Women 10 Km
49 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ FDF TEAM Ανδρών / Men 30-39 10 Km
50 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEACH TENNIS CLUB Ανδρών / Men 30-39 17 Km
51 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEACH TENNIS CLUB Γυναικών / Women 10 Km
52 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Σ.Χ.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 40-49 17 Km
53 Τσαλίδης Θεόδωρος Καβάλα ΕΟΣ Καβάλας Ανδρών / Men 40-49 10 Km
54 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 18-29 17 Km
55 ΣΤΟ΄Ι΄ΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑ Ανδρών / Men 18-29 17 Km
56 ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ανδρών / Men 40-49 17 Km
57 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS Ανδρών / Men 30-39 17 Km
58 Σπαθαριωτου Σταματια Χρυσουπολη Καβαλας Γυναικών / Women 10 Km
59 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ε.Ο.Σ Ανδρών / Men 40-49 17 Km
60 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS Ανδρών / Men 50+ 17 Km
61 Banovska Liliana Sofia Γυναικών / Women 17 Km
62 ΛΑΣΚΟΘ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου Γυναικών / Women 17 Km
63 IOANNIDIS IOANNIS THESALONIKI --- Ανδρών / Men 40-49 10 Km
64 IOANNIDIS LAZAROS THESALONIKI -- Ανδρών / Men 18-29 10 Km
65 PITARAKI KIRIAKI THESALONIKI -- Γυναικών / Women 10 Km
66 Ματζαρης Ελευθεριος Κομοτηνη Ανδρών / Men 30-39 17 Km
67 ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON Ανδρών / Men 17 Km
68 τζικος νεκταρ καβαλα φωτο Ανδρών / Men 40-49 10 Km
69 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Cyclotron Ανδρών / Men 18-29 10 Km
70 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Κομοτηνή ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ ΑΜΦΙΠΟΛΕΩΣ Ανδρών / Men 30-39 17 Km
71 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΜΟΝΑΕΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΑΡΔΑΣΣΑ ΑΕΚ-ΣΔΟΕ Ανδρών / Men 50+ 17 Km
72 Τσακαλιδης Περικλης Δραμα Ανδρών / Men 50+ 17 Km
73 ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΣ/ΚΗ FACTORY CYCLIST CLUB Ανδρών / Men 17 Km
74 Δασκαλουδη Κυριακη Καβαλα Γυναικών / Women 10 Km
75 Κασαπη Λιλα Καβαλα Γυναικών / Women 10 Km
76 ΤΖΙΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
77 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΒΑΛΑ Γυναικών / Women 10 Km
78 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΒΑΛΑ Γυναικών / Women 10 Km
79 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΑΝΘΗ Ανδρών / Men 30-39 10 Km
80 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS Ανδρών / Men 30-39 17 Km
81 Νάνος Κωνσταντίνος Καβάλα Ανδρών / Men 40-49 10 Km
82 Μυλωνασ Πολυχρονησ Καβαλα Ανεξαρτιτοσ Ανδρών / Men 30-39 17 Km
83 Μυλωνάς Πολυχρονησ Καβαλα Ανεξαρτιτοσ Ανδρών / Men 17 Km
84 Μυλωνασ Πολυχρονησ Καβαλα Ανεξαρτιτοσ Ανδρών / Men 30-39 17 Km
85 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΔΙΑ Ανδρών / Men 40-49 17 Km
86 Damianidis Filippos Amygdaleonas - Kavala Ανδρών / Men 40-49 17 Km
87 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
88 Kalaglarski Damyan Sofia Ανδρών / Men 17 Km
89 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών / Men 30-39 10 Km
90 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Ανδρών / Men 17 Km
91 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 50+ 17 Km
92 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS Ανδρών / Men 40-49 17 Km
93 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΦΝΩΝΑΣ ORL Ανδρών / Men 50+ 17 Km
94 ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 30-39 17 Km
95 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 40-49 17 Km
96 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
97 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
98 ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ανεξαρτητος Ανδρών / Men 30-39 17 Km
99 THEODORAKIS GIANNIS XANTHI DOXA STAVROUPOLIS - JT COACHING Ανδρών / Men 17 Km
100 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 18-29 10 Km
101 Καναρης Γιωργος καβαλα Ανδρών / Men 18-29 10 Km
102 Πολυχρονιδης Ιωαννης Δραμα IRON TEAM Ανδρών / Men 40-49 17 Km
103 ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 30-39 17 Km
104 Τεπελής Χρήστος Κομοτηνή Ανδρών / Men 50+ 10 Km
105 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Ανδρών / Men 17 Km
106 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ NESTOS F.C Ανδρών / Men 40-49 17 Km
107 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΑΝΘΗ Ανδρών / Men 50+ 17 Km
108 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΑΝΘΗ Ανδρών / Men 50+ 10 Km
109 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΑΝΘΗ Ανδρών / Men 50+ 10 Km
110 ΜΠΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΟΚΑΚ Ανδρών / Men 30-39 10 Km
111 Ελευθεριάδης Γεώργιος Δράμα Σ.Δ.Υ.Δράμας Ανδρών / Men 50+ 17 Km
112 Tonchev KAmen Sofia CC Grean Way Ανδρών / Men 17 Km
113 ΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑ Ανδρών / Men 17 Km
114 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ avangers running team Ανδρών / Men 30-39 17 Km
115 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Ανδρών / Men 30-39 10 Km
116 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
117 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΦΥΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
118 Λουκιδης Κωνσταντινος Ζυγος καβαλας Ανδρών / Men 18-29 10 Km


Συμμετοχές MTB
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
1 Τσουλουχάς Γεώργιος Ξάνθη ΠΣ ΞΑΝΘΗΣ "Ο ΠΗΓΑΣΟΣ" Ανδρών / Men 30-39 40 Km
2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 50+ 40 Km
3 Νεζας Θεμης Καβαλα - Ανδρών / Men 30-39 40 Km
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
5 Παράσχου Κώστας Δράμα AWOL CYPRUS TEAM ORBEA Ανδρών / Men 40-49 28 Km
6 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΜΑ Π.Ο.Δ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
7 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 28 Km
8 Κοτσανίδης Ιωάννης Χρυσούπολη BIKE CENTER ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
9 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ TEAM PODILATOMANIA Ανδρών / Men 28 Km
10 Stoichkov Simeon Blagoevgrad Bulgaria GreenWay Ανδρών / Men 18-29 40 Km
11 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 28 Km
12 Popov Lyubomir Sofia BT Revolution Ανδρών / Men 18-29 40 Km
13 ΠΑΡΑΣΧΟΥ κωστας ΔΡΑΜΑ AWOL CYPRUS TEAM ORBEA Ανδρών / Men 40-49 40 Km
14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
15 Tonchev Kamen Sofia Bulgaria CC GreenWay Ανδρών / Men 30-39 40 Km
16 Leng Adam Razlog Olimp Bike Team / Educ8 Ανδρών / Men 30-39 40 Km
17 ΠΕΪΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΑΜΑ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
18 DELIGEORGIS PANAGIOTIS ALEXANDROUPOLI AXD BIKE TEAM Ανδρών / Men 40-49 40 Km
19 Borisova Asya Sofia Green Way Team Γυναικών / Women 28 Km
20 Mitev Kalin Gabrovo Underground Riders Ανδρών / Men 18-29 28 Km
21 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Καβαλα ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
22 ΤΕΡΖΗΣ θΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON Fun 2 (28Km) 28 Km
23 Aleksandrov Aleksander Gabrovo Underground Riders Ανδρών / Men 18-29 28 Km
24 Aleksandrov Aleksander Gabrovo Underground Riders Ανδρών / Men 18-29 28 Km
25 Aleksandrov Aleksander Gabrovo Underground Riders Ανδρών / Men 18-29 28 Km
26 ΚΟΤΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΗΓΑΣΟΣ Ανδρών / Men 40-49 28 Km
27 ΣΕΜΠΕΚ ΧΑΣΑΝ Ξανθη Ποδηλατικος συλλογος Ξανθης Ο ΠΗΓΑΣΟΣ\ flowride bike shop Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Κομοτηνή Cyclopoliskom#BeerRunners Ανδρών / Men 28 Km
29 ΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ CYCLOPOLI KOMOTHNH Ανδρών / Men 50+ 40 Km
30 Stamenov Lachezar Sofia MTB-Bansko Ανδρών / Men 50+ 40 Km
31 Αργυριαδης Θεοδωρος Καβαλα Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
32 Γερουδης Κωνσταντινος Καβαλα Γονεις Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
33 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
34 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΜΑ Π.Ο.Δ. Ανδρών / Men 30-39 40 Km
35 Τσιγγενόπουλος Γεώργιος Θεσσαλονίκη Ανδρών / Men 30-39 40 Km
36 Krastev Yavor Sofia drop in Ανδρών / Men 30-39 40 Km
37 Banovski Boian Sofia Ανδρών / Men 50+ 40 Km
38 FB SDBC B Ανδρών / Men 18-29 17 Km (Κατηγορία Fun)
39 ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON Ανδρών / Men 28 Km
40 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΥΔΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ kyklotron Ανδρών / Men 50+ 40 Km
41 ΣΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗ Δόξα Σταυρούπολη Ξάνθης Bottecchia Ανδρών / Men 40-49 40 Km
42 morgan nigel bansko mtb bansko Ανδρών / Men 50+ 40 Km
43 Milushev Nikola Sofia Ανδρών / Men 30-39 40 Km
44 Μαϊχώσης Θεόδωρος Καβάλα 1000 ΔΕΝΤΡΑ Ανδρών / Men 30-39 40 Km
45 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
46 Αρχοντίδης Θωμάς Ζυγός Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
47 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Factory Cyclist Club Ανδρών / Men 30-39 40 Km
48 Σεραφειμ Γεωργιος Θεσσαλονικη FACTORY CYCLIST CLUB Fun 2 (28Km) 28 Km
49 GEORGIADIS SYMEON DRAMA Ανδρών / Men 18-29 28 Km
50 Iliev Ilko Sofia Mamut Ανδρών / Men 40-49 40 Km
51 ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΣ/ΚΗ FACTORY CYCLIST CLUB Ανδρών / Men 28 Km
52 ΒΑΜΒΑΔΛΙΩΤΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΑΟ Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only) 28 Km
53 Valkanov Ilia Razlog Olimp Bike Team Ανδρών / Men 30-39 28 Km
54 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ACTION BIKE CLUB Ανδρών / Men 18-29 40 Km
55 ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ Factory cycling club Ανδρών / Men 40-49 40 Km
56 ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Factory cycling club Ανδρών / Men 18-29 40 Km
57 Βασιλειαδης Μιλτος χρυσουπολη Δοξα Σταυρουπολης Ανδρών / Men 50+ 40 Km
58 ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ FACTORY CYCLING CLUB Ανδρών / Men 50+ 28 Km
59 Οζγουρίδης Βαγγέλης Ζυγός Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
60 Αντωνιαδης Γερμανος Ιωνια Θεσσαλονικη Ανδρών / Men 30-39 28 Km
61 Ivanov Alex Petrich Bela Extreme Ανδρών / Men 18-29 40 Km
62 Μυλωνάς Πολυχρονησ Καβαλα Ανεξαρτιτοσ Ανδρών / Men 28 Km
63 Πετρίδης Πέτρος Σέρρες Fun 2 (28Km) 28 Km
64 ΒΟΘΤΣΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗ BOTTECCHIA Ανδρών / Men 30-39 40 Km
65 Kalaglarski Damyan Sofia Ανδρών / Men 28 Km
66 Λουκιδης Κωνσταντινος Ζυγος καβαλας Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
67 Γκουντής Αθανάσιος Θεσσαλονίκη Ανδρών / Men 40-49 40 Km
68 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΞΑΝΘΗ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ BOTTECCHIA ΧΑΝΘΗΣ Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only) 28 Km
69 Κουκάρης Κώστας Θεσσαλονικη FACTORY SYCLIST CLUB Ανδρών / Men 50+ 40 Km
70 Τσακιρίδης Αλέξανδρος Καβάλα Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
71 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Ανδρών / Men 28 Km
72 ΒΑΜΒΑΔΛΙΩΤΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Factory Cyclist Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only) 28 Km
73 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
74 ΜΠΕΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
75 ΧΑΣΟΓΛΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
76 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑ bike-center.gr Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
77 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
78 ΚΥΡΙΑΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
79 ΜΠΕΛΤΣΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
80 Ζαριφες Φωτης Θεσσαλονικη FACTORY-CYCLIST CLUB Fun 2 (28Km) 28 Km
81 Ζαριφες Θεοδωρος Θεσσαλονικη Β.Α.Ο Fun 2 (28Km) 28 Km
82 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ ΛΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Fun 2 (28Km) 28 Km
83 Ivanov Alex Petrich Bela Extreme Ανδρών / Men 18-29 28 Km
84 Βερβερογλου Πολυχρονης Δραμα ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Fun 2 (28Km) 28 Km
85 THEODORAKIS GIANNIS XANTHI DOXA STAVROUPOLIS - JT COACHING Ανδρών / Men 28 Km
86 Σιώνης Γρηγόρης Έδεσσα Αερωπός Έδεσσας Ανδρών / Men 50+ 40 Km
87 Bico Arben Έδεσσα Αερωπός Έδεσσας Ανδρών / Men 30-39 40 Km
88 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΛΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΠΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Ανδρών / Men 50+ 40 Km
89 Λαφτσίδης Νίκος Κρηνίδες OneStepBeyond_EnduranceTeam Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
90 Hranov Ludmil Sofia AVITEL Ανδρών / Men 50+ 40 Km
91 Mishkov Georgi Razlog Olimp bike team Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
92 Mishkov Georgi Razlog Olimp bike team Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
93 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΘΗΝΑ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ Ανδρών / Men 18-29 40 Km
94 ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δράμα Ανδρών / Men 18-29 40 Km
95 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1000 ΔΕΝΤΡΑ Ανδρών / Men 40-49 40 Km
96 Glosov Nikolay Burgas Olimp bike team Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
97 Παπαδόπουλος Χρήστος Έδεσσα Αερωπός Έδεσσας Ανδρών / Men 40-49 40 Km
98 Καρτάλης Παντελής Έδεσσα Αερωπός Έδεσσας Ανδρών / Men 40-49 40 Km
99 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Ανδρών / Men 28 Km
100 Μουτσοπουλος Κομνηνος Θεσσαλονικη Χιλια δεντρα Fun 2 (28Km) 28 Km
101 Avramov Viktor Razlog Olimp bike team Ανδρών / Men 30-39 28 Km
102 ΤΣΙΑΠΚΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ Fun 2 (28Km) 28 Km
103 Πολολός Νικόλαος Καβάλα Cyclotron Fun 2 (28Km) 28 Km
104 ΤΖΩΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
105 ΑΔΑΜΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΑΜΑ The Enemy Tribe Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
106 αναστασιαδης κοσμας θεσσαλονικη ποδηλατοραμα Ανδρών / Men 30-39 28 Km
107 ΚΥΠΡΙΟΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
108 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΚΑΒΑΛΑ bike-center.gr Γυναικών (28χλμ μόνο) / Women (28Km only) 28 Km
109 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ Ανδρών / Men 18-29 28 Km
110 Tonchev KAmen Sofia CC Grean Way Ανδρών / Men 28 Km
111 ΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑ Ανδρών / Men 28 Km
112 Γεωργιάδης Λεωνίδας Λαγκαδάς ΒΕΛΟΣ-BOTTECCHIA Fun 2 (28Km) 28 Km
113 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ bike-center.gr Ανδρών / Men 30-39 40 Km
114 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΦΑΙΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1000-ΔΕΝΤΡΑ Ανδρών / Men 30-39 28 Km
115 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΒΕΛΟΣ Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
116 ΜΗΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΠΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Fun 2 (28Km) 28 Km
117 Δοξάκης Κυριάκος Καβάλα Fistikcs Fun 1 (17km) 17 Km (Κατηγορία Fun)
118 BALINOV PHILIP SOFIA Mammut Ανδρών / Men 30-39 40 Km
119 Papadopoulos konstantinos drama sisyphus cycling club Ανδρών / Men 40-49 40 Km
120 ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON Ανδρών / Men 30-39 40 Km
121 Lozov Lyudmil Sofia BT Revolution Ανδρών / Men 40-49 40 Km


Συμμετοχές Run + MTB
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men
2 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ TEAM PODILATOMANIA Ανδρών / Men
3 Borisova Asya Sofia Green Way Team Γυναικών / Women
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Κομοτηνή Cyclopoliskom#BeerRunners Ανδρών / Men
5 ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON Ανδρών / Men
6 ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΣ/ΚΗ FACTORY CYCLIST CLUB Ανδρών / Men
7 Μυλωνάς Πολυχρονησ Καβαλα Ανεξαρτιτοσ Ανδρών / Men
8 Kalaglarski Damyan Sofia Ανδρών / Men
9 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Ανδρών / Men
10 THEODORAKIS GIANNIS XANTHI DOXA STAVROUPOLIS - JT COACHING Ανδρών / Men
11 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Ανδρών / Men
12 Tonchev KAmen Sofia CC Grean Way Ανδρών / Men
13 ΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑ Ανδρών / Men

Powered by JustHost.gr