Συμμετοχές Run
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρών / Men 50+ 19 Km
2 Ανεστης Γιαννης Καβαλα Ανδρών / Men 40-49 19 Km
3 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΛΙΑ ΚΑΒΑΛΑ O.S.B_E.T Ανδρών / Men 18-29 19 Km
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΚΑΒΑΛΑ Fit & Fight Gym Γυναικών / Women 18+ 10 Km
5 ΜΗΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Beerunners Ανδρών / Men 40-49 19 Km
6 ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Eleftheroupoli Runner / ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 18-29 10 Km
7 KOYRTIDIS XARIS kavala ΠΟΔ.ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρών / Men 18-29 19 Km
8 Κουρτιδης Δανιηλ Δραμας ΣΟΥ ΔΡΆΜΑΣ. ΣΤΑΒΡΙΑΝΗΔΗΣ. TRAIL Ανδρών / Men 40-49 19 Km
9 Τσαλίδης Θεόδωρος Καβάλα ΕΟΣ Καβάλας Ανδρών / Men 40-49 10 Km
10 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ Ανδρών / Men 40-49 19 Km
11 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ Ανδρών / Men 40-49 10 Km
12 MAKADASIDIS DIMITRIS KAVALA bike-center kavala Ανδρών / Men 18-29 10 Km
13 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ξανθη Xanthi runners Γυναικών / Women 18+ 19 Km
14 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΞΑΝΘΗ JT COACHING Ανδρών / Men 30-39 10 Km
15 Λαφτσίδης Νικόλαος Κρηνιδες-Καβαλας One Step Beyond Endurance Team Ανδρών / Men 18-29 10 Km
16 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ο.Κ.Α.Φ. ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 30-39 10 Km
17 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΛΥΔΙΑ - ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 50+ 19 Km
18 Βουτσάς Λάμπρος Ξάνθη - Ανδρών / Men 30-39 10 Km
19 Παππη Δωρα Καβαλα Iron Team Γυναικών / Women 18+ 10 Km
20 ΜΠΕΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΟΛΟΣ Γυναικών / Women 18+ 10 Km
21 Ντουτσης Νικολαος Ξανθη Πηγασος ταβερνα Ανδρών / Men 40-49 19 Km
22 Στραντζαλη Θωμαη Καβαλα Οκακ καβαλας Γυναικών / Women 18+ 19 Km
23 Κοτζιαμανης Αποστολος Ξανθης Πηγασος ταβερνα Ανδρών / Men 30-39 19 Km
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΚΑΒΑΛΑ Γυναικών / Women 18+ 10 Km
25 Ρωμανιδου Ξενια Ξάνθη Nobody...my self !!! Γυναικών / Women 18+ 10 Km
26 Γράκης Αλέξανδρος Σέρρες Ανδρών / Men 18-29 10 Km
27 PAPAMILTIADIS VASILIS HRISOUPOLI Ti wra Ανδρών / Men 30-39 10 Km
28 Tonchev kamen Sofia CC GreenWay Ανδρών / Men 30-39 19 Km
29 Banovska Liliana Sofia, Bulgaria Γυναικών / Women 18+ 19 Km
30 ΚΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΑΜΑ OSBET Ανδρών / Men 30-39 19 Km
31 Γαβράς Γιώργος Καβάλα Ανεξάρτητος Ανδρών / Men 30-39 19 Km
32 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΥΔΙΑ κυκλοτρον Ανδρών / Men 50+ 19 Km
33 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Ε Ο Σ ΚΑΒΑΛΑΣ Ανδρών / Men 50+ 19 Km


Συμμετοχές MTB
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
1 Τσουλουχάς Γιώργος Ξάνθη Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - JustHost.gr Ανδρών / Men 30-39 38 Km
2 Παράσχου Κώστας Δράμα Awol cyprus team orbea Ανδρών / Men 40-49 26 Km
3 Μεγγιδης Νικόλαος Καβάλα Κυκλοτρον Ανδρών / Men 30-39 26 Km
4 ΝΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑ E-Bike 38 Km
5 Κουλεξιδης Στελιος Χρυσουπολη Ανδρών / Men 18-29 26 Km
6 MELIDIS KOSTAS KAVALA bike-center.gr Fun 1 (16km) 16 Km (Κατηγορία Fun 1 μόνο)
7 ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Fun 1 (16km) 16 Km (Κατηγορία Fun 1 μόνο)
8 KOYRTIDIS XARIS kavala ΠΟΔ.ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρών / Men 18-29 38 Km
9 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗ Ανδρών / Men 40-49 38 Km
10 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΘΙΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Fun 1 (16km) 16 Km (Κατηγορία Fun 1 μόνο)
11 Valkanov Ilia Razlog Olimp Bike Team Ανδρών / Men 30-39 26 Km
12 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ BIKE - CENTER ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ Ανδρών / Men 50+ 38 Km
13 Glover Wendy Razlog, bulgaria Olimp bike team Γυναικών (26χλμ μόνο) / Women (26Km only) 26 Km
14 Leng Adam Razlog, Bulgaria Olimp Bike Team Ανδρών / Men 30-39 38 Km
15 ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑ AEOLOS TEAM Ανδρών / Men 50+ 26 Km
16 Λαφτσίδης Νικόλαος Κρηνιδες-Καβαλας One Step Beyond Endurance Team Fun 1 (16km) 16 Km (Κατηγορία Fun 1 μόνο)
17 ΠΕΪΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΑΜΑ Ανδρών / Men 40-49 38 Km
18 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΚΑΒΑΛΑ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ Ανδρών / Men 18-29 38 Km
19 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΛΥΔΙΑ - ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 50+ 38 Km
20 Τσιγγενόπουλος Γεώργιος Θεσσαλονικη Ανδρών / Men 30-39 38 Km
21 Gyurov Vladislav Sofia veloraptor Ανδρών / Men 30-39 38 Km
22 Naydenov Rosen Razlog Olimp Bike Team Ανδρών / Men 30-39 38 Km
23 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ TEAM PODILATOMANIA Ανδρών / Men 40-49 38 Km
24 Iliev Ilko Sofia Vertical World Ανδρών / Men 40-49 38 Km
25 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΡΑΜΑ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΑ Ανδρών / Men 30-39 26 Km
26 Popov Lyubomir Sofia BT Revolution Ανδρών / Men 18-29 38 Km
27 ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ Ανδρών / Men 40-49 38 Km
28 Ρωμανιδου Ξενια Ξανθη Γυναικών (26χλμ μόνο) / Women (26Km only) 26 Km
29 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Χωριο ΔΌΞΑ ΣΤΑΥΡΟΎΠΟΛΗ Ανδρών / Men 40-49 38 Km
30 Tonchev kamen Sofia CC GreenWay Ανδρών / Men 30-39 38 Km
31 Βασιλειάδης Μιλτος Χρυσούπολη Δόξα Σταυρουπολης Ανδρών / Men 50+ 38 Km
32 Banovski Boian Sofia, Bulgaria Mammut Ανδρών / Men 50+ 38 Km
33 Βουτσιλας Γιωργος Ξάνθη Δοξα Σταυρουπολη Ανδρών / Men 30-39 38 Km
34 ΣΕΒΔΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ανδρών / Men 40-49 26 Km
35 ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ Ανδρών / Men 30-39 38 Km
36 ΛΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ / BYSHIPTRAVEL.GR Ανδρών / Men 30-39 38 Km
37 Manov Cvetan Razlog Olimp bike team Ανδρών / Men 40-49 26 Km
38 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΥΔΙΑ κυκλοτρον Ανδρών / Men 50+ 38 Km
39 Τσακίρη Παναγιώτα Δράμα Fun 1 (16km) 16 Km (Κατηγορία Fun 1 μόνο)
40 Σαββάογλου Σεραφείμ Δράμα Fun 1 (16km) 16 Km (Κατηγορία Fun 1 μόνο)


Συμμετοχές Run + MTB
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 KOYRTIDIS XARIS kavala ΠΟΔ.ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρών / Men 18-29
2 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΛΥΔΙΑ - ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Ανδρών / Men 50+
3 Tonchev kamen Sofia CC GreenWay Ανδρών / Men 30-39
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΥΔΙΑ κυκλοτρον Ανδρών / Men 50+

Powered by JustHost.gr